Do 15 lutego można składać wnioski projektów w Mikrograntach młodzieżowych! Zrealizuj ze swoją grupą młodzieżową, i z naszą pomocą, autorski pomysł na rzecz lokalnej społeczności wrocławskiego osiedla. Zdobądź 1000 zł na swoje działania! Jak to zrobić? Dowiesz się na WARSZTATACH!

Zapraszamy  do Centrum Sektor 3! Właśnie tam spotkać się można z koordynatorką Mikrograntów młodzieżowych, by wziąć udział w Warsztatach zarzadzania projektem w tym programie. Brzmi kosmicznie?

To w prostych słowach – na warsztatach dowiecie się:

-jak z pomysłu zrobić projekt,

-jak krok po kroku wypełnić formularz aplikacyjny Mikrograntów młodzieżowych,

-jak przygotować to w sposób dający szanse na dofinansowanie 1000 zł!

-jak zbudować efektywny zespół projektowy i lokalne partnerstwo, pozyskując jak najwięcej sprzymierzeńców,

-jak włączyć w działania sąsiadów i sąsiadki ,czyli lokalną społeczność!

Kiedy? 7 lutego 2023, godz. 17.00

Gdzie?Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, ul. Legnicka 65

Zapisy mikrograntymlodziezowe@fundacja-umbrella.org.plotwiera się w nowej karcie

Nie zabraknie też dawki inspiracji i okazji do umówienia indywidualnej konsultacji!

Warsztaty odbywają się w ramach projektu “ORGANIZACJA PROGRAMU MIKROGRANTY W ZAKRESIE ŚCIEŻKI DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH I GRUP MŁODZIEŻOWYCH W ROKU 2024”, finansowanego ze środków Gminy Wrocław.