Nie czekaj! Zacznij działać już dziś

Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych “Umbrella”
ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław
tel. 71-359-75-00
mail. biuro@fundacja-umbrella.org.pl

NIP 8982115162
REGON 020545400
KRS 0000281794

Dojazd autem: z ul. Wejherowskiej należy skręcić w ul. Lutra, gdzie na końcu ulicy po lewej stronie, będzie wjazd na bezpłatny parking

Dojazd komunikacją miejską: przystanek Kwiska, tramwaj nr 3, 10, 12, 20, 21, 22, autobusy 101, 102, 119, 122, 128, 129, 143, 206, 243, 248, 251, 253, 319, 607

 

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami, informacjami od NGO i Gminy Wrocław.

Skontaktuj się z nami!

Centrum Sektor 3

Grzegorz Tymoszyk - Koordynator Centrum

g.tymoszyk@fundacja-umbrella.org.pl, tel. 71 359 75 02

Michał Szkrawan - z-ca Koordynatora Centrum

m.szkrawan@fundacja-umbrella.org.pl, tel. 71 359 75 03

Svitlana Dzemianchyk - kontakt ze społecznością ukraińską

s.dzemianchyk@fundacja-umbrella.org.pl, tel. +48 518 190 420

Aleksandra Dolna - Sekretariat

a.dolna@fundacja-umbrella.org.pl, 71 359 75 00

wypożyczenie sprzętu

71 359 75 00

Mikrogranty

Kazimierz Szepiela - Koordynator Mikrograntów NGO

k.szepiela@fundacja-umbrella.org.pl, 71 359 75 15

Marta Statkiewicz - opiekunka projektów Mikrogranty NGO

m.statkiewicz@fundacja-umbrella.org.pl, 880 678 408

Alicja Pietrzyk - Koordynatorka Mikrograntów młodzieżowych

a.pietrzyk@fundacja-umbrella.org.pl, 603 313 819

Wolontariat i finanse

Alicja Dubiel - Koordynatorka wolontariatu

a.dubiel@fundacja-umbrella.org.pl, tel. 514 216 746

Agnieszka Cisowska-Szul - Dyrektor finansowa

a.cisowska@fundacja-umbrella.org.pl, tel. 71 359 75 15

Dla mediów