Wolontariat to dla nas:

poczucie sensu - satysfakcja - zaangażowanie

W obliczu wojny w Ukrainie Fundacja "Umbrella" zorganizowała w 2021 roku Centrum Pomocy Humanitarnej dla uchodźców i uchodźczyń. Dzięki pomocy społeczności Wrocławia oraz przyjaciołom z zagranicy udało się nam pomóc tysiącom ludziom.

Zaangażuj się – zrealizuj praktyki, staż lub wolontariat

Wolontariat to rewelacyjny sposób na własność aktywność. Poznasz wielu uśmiechniętych ludzi, doznasz poczucia sensu i spełnienia, realnie przyczynisz się do pomocy.

Zdecydowałeś się na realizację wolontariatu? Świetnie! Wśród naszych beneficjentów są setki organizacji, które zgłaszają nam zapotrzebowanie na ludzi takich jak ty. Zastanawiasz się jednak co byś chciał/-a robić? Możliwości jest pełno i zależą wyłącznie od twoich zainteresowań.

Napisz do nas lub zadzwoń i zapytaj o aktualne propozycje. Może ktoś już czeka na twoją pomoc?

Fundacja Umbrella również poszukuje osób, które chcą się włączyć w działania na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy, czy realizację projektów skierowanych do organizacji pozarządowych. Dołącz do grupy na facebooku. Dzielimy się tam informacjami na temat naszych działań. W samym 2022 roku podpisaliśmy ponad 400 umów wolontariackich!

Wolontariat to praca pro bono – bez wynagrodzenia. Jednak nikt nie może Cię zmusić do robienia tego czego nie chesz. To ty ustalasz co chcesz realizować i w jakim zakresie.

“W Fundacji Umbrella docenia się ludzi i ich pracę. To po prostu sympatyczna ekipa!”

Olena, wolontariuszka

“Wybór Fundacji na miejsce realizacji wolontariatu studenckiego był jednym z lepszych wyborów dokonanych na studiach – poznałam ciekawych ludzi i zdobyłam nowe doświadczenia”.

Martyna, wolontariuszka

[/vc_row_inner]