Rezerwacje sprzętu w ramach “Współdzielni”

Rezerwacja sprzętu

Po podpisaniu porozumienia dokonaj rezerwacji w systemie. Wypełnij wniosek użyczenia dostępny do pobrania na dole strony (na wniosku podpisy muszą zgadzać się z reprezentacją organizacji) i dostarcz go do sekretariatu Centrum, nawet w dniu odbioru. Pamiętaj o przygotowaniu kaucji w gotówce (lub w przypadku kwot powyżej 3 tys. zł potwierdzenia dokonania przelewu z twojego banku).

Nr konta: PL 33 1750 0012 0000 0000 3573 4406
W tytule przelewu: Imię i nazwisko lub nazwa organizacji, numer Porozumienia o współpracy, data okresu wypożyczenia
np. Fundacja Słoneczko, 100/2022, 10.08-12.08.2002

Weź pod uwagę gabaryty wypożyczanych przedmiotów i przyjedź odpowiednim autem. Do samochodu osobowego nie zapakujesz 60 krzeseł i 20 stołów! Sprzęt może odebrać i oddać osoba, którą upoważnisz we wniosku. Pracownicy Centrum Sektor 3 nie odpowiadają za załadunek sprzętu.

W trakcie oddania sprzętu pracownik Centrum sprawdzi jego stan techniczny. Jeśli wady będą poważne będziesz zobowiązany/a odkupić nowy przedmiot, lub z twojej kaucji zostanie potrącona wartość naprawy/zakupu. W przypadku oddania brudnych (stoły, krzesła) lub mokrych (namioty) przedmiotów będziesz musiał/-a wymyć lub wytrzeć je na miejscu.

Rezerwacje sal

Po podpisaniu porozumienia dokonaj rezerwacji w systemie. Pamiętaj o dopisaniu zapotrzebowania na sprzęt, jeśli potrzebujesz – do wyboru są: laptopy/tablety, warniki, pętla indukcyjna, nagłośnienie, flipcharty.

Z bezpłatnego użyczenia sal mogą korzystać organizacje pozarządowe oraz grupy inicjatywne i osoby fizyczne, które prowadzą działalność społeczną w ramach realizowania swoich celów statutowych w godzinach otwarcia sekretariatu Centrum (4 razy na miesiąc). Nie udostępniamy sal, nawet odpłatnie, dla prowadzenia działalności gospodarczej.

Poza godzinami otwarcia sekretariatu Centrum (również w weekendy) wynajem jest odpłatny – według zamieszczonego cennika. Rezerwacja w sobotę i w niedzielę odbywa się po wcześniejszym potwierdzeniu przez pracowników Centrum.

Tabliczki informacyjne w alfabecie braille’a

Organizacje pozarządowe spełniając wymagania ustawy o dostępności powinny w swoich siedzibach zadbać o oznakowanie przestrzeni tabliczkami informacyjnymi w alfabecie braill’ea. Fundacja “Umbrella” bezpłatnie przekazuje tabliczki.

Przed wizytą w Fundacji prosimy o przemyślenie rodzaju i liczby sztuk tabliczek.

Pamiętaj!

Zanim dokonasz rezerwacji upewnij się, że masz podpisane Porozumienie o Współpracy z Centrum Sektor 3. To konieczny warunek, by móc skorzystać z użyczenia sali, konsultacji czy sprzętu.

Po dokonaniu rezerwacji w systemie pamiętaj o wypełnieniu wniosku, który jest do pobrania na dole strony. Przynieś go w dniu odbioru do Centrum.

Skontaktuj się

Onufry Kamecki