Zrealizuj praktyki w Fundacji

O współpracy

Fundacja “Umbrella” współpracuje z Uniwersytetem Wrocławskim m.in. w ramach realizacji praktyk studenckich. Podpisany w 2023 roku list intencyjny z Instytutem Studiów Europejskich oraz partnerstwo z Instytutem Etnologii i Antropologii kulturowej jest podstawą do przyjmowania studentów oraz podejmowania działań edukacyjnych. Szczególnie bliski kontakt prowadzimy również z Instytutem Socjologii i Instytutem Politologii.

Dla studentów i studentek

Świetnie, że wybrałeś/-aś Fundację na miejsce odbywania praktyk.

Oferujemy Ci możliwość realizacji własnych pomysłów, elastycznie podchodzimy do grafiku i wspieramy cię na każdym kroku. Koordynatorem praktyk z naszej strony jest Michał Szkrawan. To do niego możesz napisać i zwrócić się z pytaniami.

Zanim jednak zaczniesz praktyki, upewnij się jakie warunki stawia przed tobą twój kierunek studiów. My proponujemy pracę głównie w ramach projektu Centrum Sektor3, gdzie będziesz mógł/-a poznać pracę inkubatora organizacji pozarządowych, zobaczyć jak działa NGO od środka, poznać wielu wspaniałych społeczników czy przyczynić się do udoskonalenia naszych mediów społecznościowych. Czy twoim celem jest napisanie własnego projektu lub realizacja badań? Zrób to pod okiem specjalistów!

Zależy nam, żeby osoba uczestnicząca w praktykach miała okazję współpracować z każdym pracownikiem Fundacji m.in. przy projektach międzynarodowych, miejskich czy skierowanych do określonych adresatów jak na przykład osoby uchodźcze czy seniorzy, ale również z osoba odpowiedzialną za finanse czy doradztwo.

Skontaktuj się

Michał Szkrawan,