Mikrogranty młodzieżowe

MIKROGRANTY to ogólnomiejski program wsparcia oddolnych inicjatyw lokalnych. W ramach ścieżki młodzieżowej młodzi mieszkańcy i mieszkanki miasta mogą realizować swoje pomysły na społeczne działania we Wrocławiu. W ramach Mikrograntów organizujemy trzy nabory wniosków w roku – swoje propozycje można zgłaszać w lutym, maju i we wrześniu.

Zostań wolontariuszem/wolontariuszką i świadomym obywatelem/obywatelką swojego Miasta, planując działania animacyjne na wrocławskim osiedlu! Rozwijaj współpracę w zespole oraz przedsiębiorczość!

O Mikrograntach

Zrealizuj ze swoją grupą młodzieżową, i z naszą pomocą, autorski pomysł na rzecz lokalnej społeczności wrocławskiego osiedla w ramach MIKROGRANTÓW MŁODZIEŻOWYCH. Zdobądź 1000 zł na  swoje działania!

Kto może startować w konkursie?
Wnioskodawcami mogą być: młodzieżowe grupy nieformalne, składające się z minimum 3 osób  w wieku 13- 21 lat, mieszkających i/lub uczących się we Wrocławiu  (w tym jeden lider/ka).

Nabory wniosków 2024

nabór 1
1-15 lutego
nabór 2
1-15 maja
nabór 3
1-15 września

Chcesz złożyć wniosek w aktualnym naborze? 

  1. sprawdź, czy mieścisz się w terminie naboru (jak powyżej)
  2. zapoznaj się z Regulaminem 2024
  3. zarejestruj się na: generator.mikrograntym.pl
  4. jeśli masz pytania, skonsultuj pomysł z koordynatorką
  5. wypełnij i wyślij wniosek w generatorze

Sprawdź co nowego

Filter

Mikrogranty młodziezoweSzkoleniaWrocław

Warsztaty zarządzania projektem w Mikrograntach młodzieżowych!

2 lutego 2024
Do 15 lutego można składać wnioski projektów w Mikrograntach młodzieżowych! Zrealizuj ze swoją grupą młodzieżową, i z naszą pomocą, autorski pomysł na rzecz lokalnej społeczności wrocławskiego osiedla. Zdobądź 1000 zł…
Mikrogranty młodziezowe

Spotkanie informacyjne -Nabór 1 wniosków w Mikrograntach młodzieżowych!

17 stycznia 2024
Ciekawi, ciekawe tego, co w Mikrograntach młodzieżowych w 2024? Zapraszamy na spotkanie informacyjne przez naborem 1, który startuje już 1 lutego! Poprowadzi je koordynatorka ścieżki młodzieżowej w Mikrograntach-Alicja Pietrzyk z…
Mikrogranty młodziezoweMikrogranty NGO

Pierwszy nabór wniosków 2024 w Mikrograntach!

16 stycznia 2024
Od 1 do 15 lutego zgłoście swój projekt na integrujące wydarzenia na wrocławskich osiedlach! Propozycje inicjatyw możecie zgłaszać przez formularz, który będzie dostępny na stronie: https://www.wroclaw.pl/mikrogranty/. W ramach projektu możecie…

Potrzebujesz pomocy
w przygotowaniu wniosku?

Wsparcie merytoryczne można uzyskać u koordynatorki Mikrograntów młodzieżowych w siedzibie Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 (Fundacja „UMBRELLA”)

Sprawdź zrealizowane już projekty
Odwiedź naszego Facebooka
Zapisz się do grupy

Skontaktuj się z Koordynatorką

Alicja Pietrzyk

telefon: +48 603 313 819;
email: a.pietrzyk@fundacja-umbrella.org.pl

Dyżury koordynatorki (np. konsultacje pomysłów, wniosków, etc.) odbywa się po uprzednim umówieniu się we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 (ul. Legnicka 65).

Konsultacje prowadzone są też telefonicznie i mailowo!

Dokumenty do pobrania

Regulamin Mikrogranty młodzieżowe 2024

Formularz zgłoszeniowy 2024_wzór

Sprawozdanie 2024

Kontrakt 2024