Zapraszamy Was oficjalnie na pierwsze w tym roku szkolenie. Odbędzie się ono 22.02.24 w godzinach od 9:00 do 17:00 w Centrum Sektor 3 na Legnickiej 65. Szkolenie poprowadzi Kazimierz Szepiela, wieloletni fundriser. Kazimierz jest również członkiem zarządu Fundacji Umbrella, koordynatorem Mikrograntów NGO, trenerem, doradcą i managerem. Specjalizuje się we wspieraniu liderów/erk organizacji pozarządowych w obszarach: zarządzania organizacją w tym zarządzania strategicznego, pozyskiwania środków na działalność statutową, prowadzenie podmiotów ekonomii społecznej, tworzenia projektów społecznych.

Jeśli interesuje Cię więcej szkoleń organizowanych przez nas zajrzyj w zakładkę Szkolenia

PROGRAM SZKOLENIA:

• Przegląd rodzajów źródeł pozyskiwania funduszy dla organizacji pozarządowych
  • Wprowadzenie do terminologii obecnej w otwartych konkursach ofert
  • Zapoznanie z przepisami prawnymi regulującymi otwarte konkursy ofert
  • Zapoznanie z treścią ogłoszeń konkursowych
  • Przegląd dostępnych źródeł finansowania- źródła publiczne i prywatne

Zapisz się tutaj

Szkolenie finansowane z budżetu Gminy Wrocław w ramach projektu pn. “Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3”