Polecamy waszej uwadze przegląd szkoleń dla organizacji pozarządowych. Sprawdźcie te organizowane przez Centrum Sektor3, Wydział Partycypacji Społecznej oraz portal NGO.pl.

Dla tych, którzy prowadzą organizacje pozarządowe oraz dla tych, którzy mają to dopiero w planach polecamy specjalistyczne szkolenia. Oczywiście zapraszamy do Centrum Sektor 3, gdzie skonstruowaliśmy ofertę szkoleniową po kątem młodych NGO’sów. W Centrum zatrudniamy specjalistów z długoletnim doświadczeniem, którzy znają wrocławskie środowisko. Aktualną listę szkoleń wraz z terminarzem oraz formularzem zapisów można zobaczyć tutaj: SZKOLENIA W CENTRUM SEKTOR 3  Polecamy szkolenia z księgowości, zakładania fundacji i stowarzyszeń oraz pisania projektów i pozyskiwania źródeł finansowania.

Potrzebujesz wsparcia w bardzo specjalistycznych tematach? Sprawdź koniecznie spotkania organizowane przez Wydział Partycypacji Społecznej Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. Za tworzenie programów odpowiada Karolina Ciechanowicz. Tematy, procedurę zapisów oraz kontakt sprawdźcie tutaj: SZKOLENIA WPS. Lista będzie aktualizowana na bieżąco.

Webinary, konferencje, spotkania, wydarzenia znajdziecie na portalu NGO.pl. Kto nie zna tego miejsca powinien nadrobić to jak najszybciej. trafiają tu najświeższe informacje ze środowiska organizacji z całej Polski. Polecamy zobaczyć co jest organizowane w pierwszej połowie tego roku tutaj: SZKOLENIA NGO.PL

Nie znalazłeś nic dla siebie? Nic straconego! Napisz do nas z propozycją własnego tematu. Zobaczymy co możemy zorganizować lub polecić.