Skip to main content

Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na Uniwersytecki Festiwalu Kariery. Organizacje pozarządowe mogą tym samym dotrzeć do młodych talentów. Targi pracy odbędą się 16 maja 2024 roku na WNS-ie przy ul. Koszarowej 3.

Organizatorzy zapraszają do wystawienia własnego stoiska organizacji. Studenci będą mogli tam zapoznać się z ofertami pracy oraz ewentualnie praktyk i staży, zostawić CV czy po prostu porozmawiać nt. rozwoju zawodowego w strukturach NGO-sów.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wydział zaprasza do zaoferowania studentom prelekcji oraz warsztatów, gdzie poznają tajniki procesu rekrutacji czy po prostu wiedzą więcej nt. organizacji i specyfiki 3 sektora. Dla studentów korzyść jest jasna – dowiedzą się o praktycznej stronie poszukiwania pracy. Dla NGO to wartościowa aktywność pozwalająca dotrzeć do licznego grona studentów oraz zaciekawić ich możliwością rozwoju w ramach organizacji pozarządowych.

Podczas Festiwalu Kariery będzie również szansa dla przedstawiciela organizacji, absolwenta UWr, do wzięcia udziału w dyskusji w panelu mentoringowym. W jego ramach będą oni mogli zainspirować studentów i jednocześnie opowiedzieć o obranej ścieżce kariery wiodącej do sukcesu.

Festiwal to okazja do spotkania studentów z trzech wydziałów – Wydziału Nauk Społecznych, Wydziału Filologicznego czy Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych – którzy już za chwilę będą poszukiwać swojej pierwszej poważnej pracy. Jednocześnie Uniwersytet podzieli się wynikami ankiety odnośnie potrzeb i oczekiwań studentów z kraju i zagranicy. Jest to materiał, który można wykorzystać w działaniach rekrutacyjnych.

Na wydarzenie zarejestrować się można za pośrednictwem: https://forms.office.com/e/qU6fCprg7x

Fundacja Umbrella zaprasza wszystkie wrocławskie organizacje do zgłaszania swojej obecności. My też tam będziemy!

Skip to content