Skip to main content

Pierwszy nabór wniosków w Mikrograntach NGO w 2024 już lada dzień. Możecie w nim pozyskać do 10000,00 zł na wsparcie waszej autorskiej inicjatywy.

Jeśli chcecie przygotować się do startu w naborze, to zapraszamy Was na szkolenie, na którym nauczycie się jak przygotować projekt składany w ścieżce dla młodych organizacji pozarządowych.

Czas i miejsce: 31 stycznia-1 lutego 2024 w godzinach od 17:00 do 20:00. Szkolenie odbędzie się stacjonarnie w Centrum Sektor 3 ul. Legnicka 65 we Wrocławiu. (Szkolenie dwudniowe)

Na szkoleniu dowiecie się:

  • Czym się różni pomysł od projektu?
  • Jak badać potrzeby najbliższego środowiska?
  • Co to jest ryzyko projektowe?
  • Jak zawierać owocne partnerstwa?
  • Jak konstruować harmonogram i budżet projektu?

Zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych planujących złożyć wniosek na lutowy nabór do Programu Mikrogranty NGO

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Prowadząca: Alicja Pietrzyk- etnolożka, od 2007 roku związana z wrocławskimi ngo jako koordynatorka, specjalistka ds. ewaluacji i monitoringu, trenerka projektów m.in. z zakresu edukacji, animacji społecznej. W Fundacji Umbrella koordynuje ścieżkę młodzieżową programu Mikrogranty, animuje portal CoweWro.pl, a także realizuje projekty z zakresu współpracy międzynarodowej.

Na zgłoszenia czekamy do 30 stycznia, ilość miejsc ograniczona.

Szkolenie jest bezpłatne dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Wrocław

CZEKAMY NA WAS!!

Skip to content