Skip to main content

Pierwszego maja rozpoczynamy nabór wniosków do programu Mikrogranty NGO w 2024 Możecie się starać o kwotę 10000,00 zł na wsparcie waszej autorskiej inicjatywy.

Jeśli chcecie przygotować się do startu w naborze, to zapraszamy Was na szkolenie, na którym nauczycie się jak przygotować projekt składany w ścieżce dla młodych organizacji pozarządowych.

Czas i miejsce: 6-7 maja 2024 w godzinach od 17:00 do 20:00. Szkolenie odbędzie się stacjonarnie w Centrum Sektor 3 ul. Legnicka 65 we Wrocławiu.

(Szkolenie dwudniowe)

 

Na szkoleniu dowiecie się:

  • Czym się różni pomysł od projektu?
  • Jak badać potrzeby najbliższego środowiska?
  • Co to jest ryzyko projektowe?
  • Jak zawierać owocne partnerstwa?
  • Jak konstruować harmonogram i budżet projektu?

Zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych planujących złożyć wniosek na majowy nabór do Programu Mikrogranty NGO

Formularz zgłoszeniowy na:

https://forms.office.com/e/8Qp6m1DgzY

 

Prowadząca: Alicja Pietrzyk- Etnolożka, od 2007 roku związana z wrocławskimi ngo jako koordynatorka, specjalistka ds. ewaluacji i monitoringu, trenerka projektów m.in. z zakresu edukacji, animacji społecznej. W Fundacji Umbrella koordynuje ścieżkę młodzieżową programu Mikrogranty, animuje portal CoweWro.pl a także realizuje projekty z zakresu współpracy międzynarodowej.

 

Na zgłoszenia czekamy do 26 kwietnia, ilość miejsc ograniczona.

 

Projekt jest finansowany ze środków Gminy Wrocław

Skip to content