Planujesz zagospodarować lokal swojej organizacji? Może twoi podopieczni potrzebują wsparcia materialnego? Niezależnie od powodów, Fundacja “Umbrella” ma do przekazania dla NGO biurka, krzesła, regały, podręczniki do angielskiego czy nawet szklane drzwi!

Sprawdź aktualna listę, zapoznaj się ze zdjęciami, wymiarami. Oszacuj potrzebny transport i umów się na odbiór.

Przekazanie zasobów odbywa się za pośrednictwem protokołu przekazania, dokumentu podpisanego zgodnie z reprezentacją. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres m.szkrawan@fundacja -umbrella.org.pl.

1. Podręczniki do nauki angielskiego – różne poziomy, wiele sztuk
  2. Biurka – 120cm szer., różne rodzaje (z półkami, z miejscem na komputer, z drzwiczkami), w kolorze brązowym, 5 sztuk
  3. Regały – dwa niskie z pólkami, jeden wysoki z półkami, w kolorze brązowym
  4. Szklane drzwi – jedna sztuka