Skip to main content

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym spotkaniu poświęconym tematowi kobiet, działających we wrocławskich NGO. Już 18.09 o 16.30 spotykamy się w Centrum Sektor 3 na ul. Legnickiej 65 we Wrocławiu.


Formuła wydarzenia polegać będzie na prezentacji działalności zaproszonych organizacji oraz stanowiska dotyczącego aktualnej sytuacji liderek w mieście (problemów, wyzwań, możliwości) w sferze zainteresowań organizacji np. kobiety we wrocławskiej kulturze, edukacja antyprzemocowa i antydyskryminacyjna, sytuacja migrantek).


Spotkanie ma na celu promocję organizacji oraz stworzenie przestrzeni do bezpiecznego dialogu, który może przerodzić się w nawiązanie nowych partnerstw. Wierzymy, że kontakt między organizacjami wzmacnia środowisko i przyczynia się do jego rozwoju.
Zapraszamy do udziału mieszkańców/mieszkanki Popowic, Wrocławian i Wrocławianki oraz wszystkich, dla których ten temat jest bliski. Szczególnie zachęcamy do udziału Beneficjentów i Beneficjentki Centrum Sektor 3 oraz Fundacji Umbrella.


Do współorganizowania spotkania zaprosiliśmy zrzeszone z nami organizacje takie jak: Stowarzyszenie Kolektyw Kobietostan, Fundacja Herstory, Fundacja Ukrainka w Polsce, Fundacja FeminaFenix Amazonki, Fundacja Artssist oraz inne.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Skip to content