• 13 września, o 15:45 widzimy się w Centrum Sektor 3 na pierwszym szkoleniu po wakacyjnej przerwie

,,Pisanie i realizacja projektów międzynarodowych na przykładzie programu Erasmus +”

Szkolenie przeprowadzi z wami Marta Statkiewicz:
  • Wrocławianka, z Fundacją związana od 2017 roku. Odpowiada za współpracę międzynarodową i koordynuje projekty finansowane ze środków programu Erasmus+. Jest także opiekunką merytoryczną projektów realizowanych w ramach programu Mikrogranty NGO.
  • Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii oraz Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Jedna z organizatorek Międzynarodowego Kongresu Lituanistów odbywającego się od 2013 roku na Uniwersytecie Wrocławskim.
  • Poza pracą w Fundacji jest również specjalistką ds. informacji unijnej w biurze EUROPE DIRECT Oleśnica oraz członkinią zarządu Fundacji Pobliża.
  • Prywatnie opiekunka czarnego psa o imieniu Rana.

formularz zgłoszeniowy

Szkolenie finansowane z budżetu Gminy Wrocław w ramach projektu pn. „Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3”.