Nie zwalniamy tempa i zapraszamy Was na kolejne szkolenie w Centrum Sektor 3

Już 26 września w godzinach od 15:00 do 20:00 odbędzie się szkolenie “Jak zainteresować biznes naszymi projektami społecznymi”, które poprowadzą dla Was Urszula Bandurowska – wieloletnia pracowniczka Centrum Sektor 3, aktualnie odpowiada za koordynację Ogólnopolskiej Sieci Turystyki Wytchnieniowej w Fundacji Ładne Historie oraz Joanna Kuryło-Hadryś z Hewlett Packard Enterprise.

PROGRAM SZKOLENIA

1. W jaki sposób wygląda i może wyglądać współpraca organizacji pozarządowych z biznesem? Zaprezentujemy dobre praktyki;

2. W jaki sposób kontaktować się z biznesem?;

3. W jaki sposób zaprezentować swoją organizację i przygotować ofertę współpracy dla biznesu?;

4. Jakie są najczęstsze błędy popełniane przez organizacje w kontakcie z biznesem?;

5. Obalimy mity i stereotypy na temat współpracy organizacji pozarządowych z biznesem.

Szkolenie finansowane z budżetu Gminy Wrocław w ramach projektu pn. “Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3”.