Ekipa foto – video do kreatywnych działań promocyjnych❗️
👉Chcesz uwolnić swojego wewnętrznego artystę? Szukamy energicznych i kreatywnych wolontariuszy do działań promujących projekty Fundacji Umbrella. Sprawdź się podczas realizacji reportaży fotograficznych 📸 czy nagrywania krótkich form video 🎥 Nie masz sprzętu? Żaden problem! Możesz zbierać materiały telefonem 📱 Mamy też aparat fotograficzny i zapewniamy wsparcie osoby z branży.
🔥🔥🔥To jak? Działamy?🔥🔥🔥
👉 Zadania:
-Nakręcenie serii krótkich rozmów z organizacjami które skorzystały w zeszłych latach z projektu Mikrogranty
-Pomoc w promocji spotkań i szkoleń związanych z naborem do projektu
-Odwiedzenie realizowanych projektów, zrobienie fotorelacji/wideorelacji
-Montowanie rolek
👉 Czas trwania:
Do ustalenia.
👉 Dodatkowe informacje:
Jeśli dopiero zaczynasz i nie masz doświadczenia to nic straconego 🙂 To świetna okazja, żeby nauczyć się nowych rzeczy i poćwiczyć nabyte umiejętności. Masz nasze wsparcie! 🙂
👉 Świadczenia i korzyści:
-Zapewniamy kawę, herbatę i wodę