Stowarzyszenie AVSI POLSKA organizuje bezpłatne konsultacje indywidualne dla organizacji pozarządowych w zakresie bezpieczeństwa w sieci. Wydarzenie to jest finansowane przez Kyndryl Foundation i będzie realizowane do marca 2025r.
Konsultacje stanowią część projektu, Cybersecurity Essentials, skierowanego do NGO.
Czy jesteś świadomy/a zagrożeń informatycznych, które mogą zagrozić Twojej organizacji?
W obliczu coraz bardziej zaawansowanych ataków, ochrona danych wrażliwych i informacji o projektach staje się kluczowa.
Konsultacje stanowią część projektu, który ma na celu przybliżyć organizacjom pozarządowym oraz fundacjom podstawy cyberbezpieczeństwa.
Oferujemy spersonalizowane konsultacje dotyczące bezpieczeństwa informatycznego, dedykowane organizacjom pozarządowym.
W ramach konsultacji przeanalizujemy Twoją obecną sytuację, a ponadto:
– zidentyfikujemy luki w zabezpieczeniach
– poprowadzimy Cię krok po kroku do wdrożenia najlepszych rozwiązań
– wzmocnisz zarządzanie hasłami
– ochronisz się przed phishingiem i malware
Jeśli zechcesz przeszkolimy twój zespół w zakresie najczęstszych zagrożeń.
TO WAŻNE! Udział w projekcie jest bezpłatny, dla członków i wolontariuszy organizacji pozarządowych. Wymagamy jedynie przedłożenia stosownej deklaracji.
Nie czekaj, aż atak stanie się faktem! Zaufaj naszym ekspertom i zbuduj solidną cyfrową obronę dla swojej organizacji.
umów się