ℹ️ Pytacie się nas: Czy woda zagraża Centrum Sektor 3❓ USPOKAJAMY! Wszystkie prognozy oraz historia z 97′ nie przewidują podtopienia tej części Popowic.
💚Jesteśmy dla was otwarci nieprzerwanie w stałych godzinach 9.00-20.00.
Zachęcamy wszystkie osoby, które solidaryzują się z tragedią powodzi na południu Dolnego Śląska, do wizyty u nas. Nasza Fundacja Umbrella otworzyła zbiórkę darów.
Zbieramy wyłącznie:
Woda i napoje
☑️Żywność z długim okresem przydatności
☑️Żywność dla zwierząt
☑️Naładowane powerbanki z okablowaniem
☑️Baterie i latarki
☑️Płyny do dezynfekcji
☑️Rękawice gumowe
☑️Termosy
☑️Artykuły higieniczne
☑️Środki do sprzątania
❗Dodatkowo (pilne zapotrzebowanie z Lądka Zdrój/ Stronia Śląskiego) :
taczki, wiaderka, ścierki, gąbki, miotły, mopy, środki czystości, gumowce, koce i poduszki wraz z poszwami, grabie, łopaty.
📅 Dary w Centrum Sektor 3 zbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 20:00. W poniedziałek planowany wyjazd busa 🛻
Zadeklarowaliśmy także możliwość wypożyczenia w ramach “Współdzielni” tego, co może być potrzebne na wypadek powodzi i pomocy poszkodowanym – generatory prądu, krzesła ewakuacyjne, perkolatory, warniki.
🔥☎ Codziennie bierzemy udział w spotkaniu koordynacyjnym różnych organizacji, organizowanym przez Gminę Wrocław.
🍀Bądźcie ostrożni/ne i bezpieczni/ne, śledźcie sprawdzone informacje na profilu Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.