Zapraszamy Was do udziału w grze terenowej, podczas której będziecie mieli okazję:
• Zapoznać się z informacjami na temat wolontariatu,
• Uczestniczyć w zabawie rozwiązując zagadki i rebusy,
• Zdobyć nagrody!
W trakcie wydarzenia będziecie mogli również uzyskać informacje o programach, projektach i inicjatywach promujących wolontariat, organizowanych m.in. przez Fundację Umbrella, Stowarzyszenie TRATWA, Fundację Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra oraz Zajezdnię Popowice.
Projekt „Poznaj Wolontariat – gra terenowa” jest realizowany w ramach Minigrantów, które są częścią projektu „Dzień Dobry Wolontariat” prowadzonego przez Fundację „Umbrella”.
Kilka spraw organizacyjnych:
• Uczestnictwo w wydarzeniu oznacza zgodę na utrwalanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika w formie fotografii, nagrań video oraz innych materiałów multimedialnych wykonanych podczas wydarzenia na potrzeby promocyjne organizatora oraz dokumentacji wydarzenia,
• Udział w wydarzeniu jest bezpłatny,
• Uczestnicy poniżej 18. roku życia mogą brać udział w wydarzeniu wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej,
• Do wzięcia udziału w wydarzeniu niezbędne jest posiadanie telefonu lub innego urządzenia przenośnego z dostępem do Internetu oraz zainstalowanym oprogramowaniem do skanowania kodów QR,
• Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wpisanie się na listę uczestników na miejscu wydarzenia (punkt 1. na mapie wydarzenia – Fundacja Umbrella),
• Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian, w tym zmiany daty, godziny oraz zasad wydarzenia i przyznawania nagród.

Zapraszamy do udziału w grze terenowej, która jest realizowana w ramach Minigrantów projektu “Dzień DOBRY WOLONTARIAT!”.

📅 DATA: 13 września
⏰ Godzina: 15.00 – 19.00
📍 Lokalizacja: Ul. Legnicka 65 (Centrum Sektor 3)