Cześć!
Ostatnio mieliśmy przyjemność odwiedzić jedną z wrocławskich organizacji i sprawdzić co u nich słychać.
A tam, jak zwykle same “Ładne Historie”.
To fundacja, która organizuje wycieczki dla całych rodzin, w tym osób z niepełnosprawnościami oraz wolontariuszy. Fundacja Ładne Historie prowadzi również zabawy dla dzieci na osiedlach w Świdnicy oraz integrację dla seniorów. Podczas spotkania dzieliliśmy się doświadczeniami, ponieważ zależy nam na tym, aby nasza działalność wolontariacka stale się rozwijała. Cieszymy się, że mieliśmy okazję odwiedzić fundację oraz uczestniczyć w wizycie studyjnej.
Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030.