Bezpłatna Pomoc Prawna dla Osób z Ukrainy

Безкоштовні Юридичні Консультації для Українців

Якщо Ви є громадянином/кою України і маєте питання юридичного характеру, щиро запрошуємо Вас до Fundacji Umbrella на юридичні консультації

АДРЕСА:

Ul. Legnicka 65, Wrocław

ЧАС ПРАЦІ:

Вт. 9.00-16.00

Bezpłatne Konsultacje Prawne dla Osób z Ukrainy

Jeżeli Pan/Pani jest obywatelem/ką Ukrainy i ma pytania prawne, serdecznie zapraszamy Państwo do Fundacji Umbrella na konsultacje Prawne

ADRES:

Ul. Legnicka 65, Wrocław

GODZINY PRACY:

Wt. 9.00-16.00

LIDER PROJEKTU:

Centrum Pomocy Prawnej Im. Haliny Nieć

Lekcje Języka Polskiego

Trwają Lekcji Jezyka Polskiego dla początkujących dla osób z Ukrainy. 96 osób juz odwiedza lekcji i otrzymuje nową wiedze.

Lekcje języka polskiego i zakup podręczników finansuje firma Merck Group

Kurs jest organizowany w partnerstwie z Teach for Poland

Pod Wrocławską Parasolką UNICEF

Realizujesz/lub zamierzasz realizować zajęcia dla dzieci i młodzieży - uchodźców/uchodźczyń wojennych z Ukrainy? Chcesz trzymać wsparcie finansowe na te działania?
Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” zaprasza
do składania wniosków na wspieranie działań zapewniających dzieciom i młodzieży z Ukrainy warunki do rozwoju i aktywności w miejscach sprawowania opieki wychowawczej w ramach projektu „Pod Wrocławską Parasolką UNICEF”.
 Termin składania wniosków: w trybie ciągłym DO WYCZERPANIA ALOKACJI FINANSOWEJ Więcej szczegółów w Regulaminie!

Чи збираєтеся Ви проводити заняття для дітей та молоді - біженців/військових біженців з України? Ви хочете отримати фінансову підтримку цієї діяльності?

Фонд підтримки громадських організацій «Umbrella» запрошує

подати заявку на підтримку діяльності щодо забезпечення дітей та молоді України умовами для розвитку та діяльності в закладах освіти в рамках проекту ЮНІСЕФ «Під Вроцлавською Парасолькою UNICEF».

Термін подачі заявок: на постійній основі ДО ЗАКІНЧЕННЯ ФІНАНСУВАННЯ Детальніше в Положенні!

• Umbrella dla Ukrainy

• Konto bankowe 67 1750 0012 0000 0000 3573 4279:
    • Wesprzyj nas darowizną!
    • Tytuł wpłaty: Darowizna na cele statutowe. Przekazaną darowiznę możesz odliczyć od podatku (osoba fizyczna do 6% od dochodu, osoba prawna do 10% od dochodu)
    • Wesprzyj nas
    • darowizną!
    Aby wesprzeć nasze działania statutowe prosimy o wpłaty darowizn na nasze konto PayPal

Newsletter

Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.