• Regulamin konkursu Mikrogranty Młodzieżowe - 2021

• Deklaracja udziału

• Wzór listy obecności

• Zgoda rodzica

• Zgody pojedyncze dla osób pełnoletnich

• Zgody pojedyncze dla osób niepełnoletnich

• Manual

• Prezentacja informacyjna

• Formularz: zwrot za zapłatę gotówką

• Formularz: zwrot za zapłatę gotówką

• Karta oceny formalnej konkursu Mikrogranty młodzieżowe

• Karta oceny merytorycznej konkursu Mikrogranty młodzieżowe

• Kontrakt o współpracy przy realizacji projektu w ramach Mikrogranty młodzieżowe

• Sprawozdanie z wykonanych działań w ramach Konkursu Mikrogranty młodzieżowe

Mikrogranty to ogólnomiejski program wsparcia oddolnych inicjatyw lokalnych, w ramach którego mieszkańcy i mieszkanki Wrocławia mogą realizować swoje pomysły na działania z zakresu animacji, aktywizacji społecznej, edukacji czy rekreacji, związane z wszystkimi dziedzinami sztuki oraz inne o charakterze kulturotwórczym, skierowane głównie do lokalnych społeczności. Program powstał w 2014 roku z okazji przygotowań do obchodów tytułu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Od tamtej pory odbyło się 26. edycji, w wyniku których zrealizowanych zostało niemal 300 projektów.

• Kto może zgłosić swój projekt?

Wnioskodawcami mogą być: młodzieżowe grupy nieformalne, składające się z minimum 3 osób w wieku 13- 21 lat mieszkających i/lub uczących się we Wrocławiu (w tym jeden lider/ka młodzieżowy/a oraz w przypadku, gdy lider/ka nie jest osobą pełnoletnią-wymagany pełnoletni opiekun do grupy młodzieżowej).