kilka słów o projekcie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

przebieg

• Regulamin Centrum Sektor 3

• Porozumienie o współpracy z Centrum Sektor 3

• Załącznik do wniosku Porozumienia dla grup inicjatywnych

• Wniosek o czasowe użyczenie adresu siedziby

• Regulamin obsługi pocztowej

• Wniosek o wypożyczenie sprzętu

nasza misja

Prowadzimy szeroko zakrojone działania mające na celu wsparcie mniejszych organizacji NGO. U nas znajdziesz pomoc i wszelkie narzędzia do założenia swojej własnej fundacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą poniżej!

partnerzy projektu.