kilka słów o projekcie.

Inicjatywa „Hand in Hand” powstała, aby umożliwić dialog między sektorami w poszukiwaniu nowych płaszczyzn kooperacji, nie tylko polegających na wsparciu finansowym dla organizacji pozarządowej. Celem jest promowanie możliwości dla beneficjentów i korzyści dla firm, jakie daje współpraca oparta na ludziach, nie zaś pieniądzach. Organizatorom w szczególności zależy na podkreśleniu znaczenia wolontariatu. Współorganizatorami „Hand in Hand” są Hewlett Packard Enterprise Global Business Center oraz Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella”, w ramach projektu Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych „Sektor 3”.

nasza misja.

Prowadzimy szeroko zakrojone działania mające na celu wsparcie mniejszych organizacji NGO. U nas znajdziesz pomoc i wszelkie narzędzia do założenia swojej własnej fundacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą poniżej!

• Pliki i dokumenty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.