oferta szkoleń.

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Zadzwoń!
  • Wynajem Sali Konferencyjnej
    godzina

Nauczymy między innymi: jak założyć fundację lub stowarzyszenie, jak pozyskać środki na jej funkcjonowanie, jak skutecznie promować działania swojej organizacji, jak efektywnie zarządzać zasobami ludzkimi czy zespół.

Ilość osób: 60-80

Powierzchnia: 122 m

• Wynajem dużej sali warsztatowej

Ilość osób: 25

Powierzchnia: 40m

• Wynajem małej sali warsztatowej

Ilość osób: 15

Powierzchnia: 30 m2

• Wynajem sali komputerowej

Ilość stanowisk: 12

Powierzchnia: 32 m2

• Ankiety
  • Szkolenia
  • Doradztwo
  • Wydarzenia
  • Archiwum
    • FAQ 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

• FAQ 2

• FAQ 3