nasza misja.

Prowadzimy szeroko zakrojone działania mające na celu wsparcie mniejszych organizacji NGO. U nas znajdziesz pomoc i wszelkie narzędzia do założenia swojej własnej fundacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą poniżej!

Pamiętając o tym, że aktywność obywateli jest podstawą demokracji, wspieramy powstawanie i rozwój wrocławskich organizacji pozarządowych oraz inicjatyw społecznych. W tym celu prowadzimy działalność szkoleniową, doradczą, informacyjną oraz udostępniamy nasze zasoby lokalowe i sprzętowe.

kilka słów o projekcie.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

• Pliki i dokumenty

jesteśmy dla Ciebie.